HSR Kontakt

Katalog

Znajdź osobę kontaktową

Dysponujemy osobami kontaktowymi w różnych częściach Europy. Wybierz swój kraj i  miejsce zamieszkania, a my wskażemy osobę odpowiedzialną za dany region.

Wyświetl wszystkie osoby kontaktowe
Marco Feichtenschlager

Bayern Süd, Baden-Württemberg Süd

+43 664 4555524
marco@heutrocknung.com

Anton Huber

Salzburg, Osttirol, Kärnten, Steiermark West

+43 664 1338021
anton@heutrocknung.com

Walter Itjeshorst

Niederlande, Westdeutschland ohne Bayern und Baden-Württemberg

+49 151 61437788
walter@heutrocknung.com

Manfred Reindl

Wien, Burgenland, Niederösterreich, Steiermark Ost

+43 664 1457351
manfred@heutrocknung.com

Erich Retter

Deutschland neue Bundesländer, alle weiteren Länder in Europa

+43 664 1001160
erich@heutrocknung.com

Thomas Rizzoll

Bayern Nord, Baden-Württemberg Nord

+43 664 3068668
thomas@heutrocknung.com

Ferdinand Schrattenecker

Oberösterreich West, Tirol, Vorarlberg, Italien

+43 664 4150027
ferdinand@heutrocknung.com

HSR Zentrale

+43 6215 8332
office@heutrocknung.com

Gilles Gruber

Frankreich

+33 670 877613
gilles@sechagedefoin.fr

Michael Horstmann

Frankreich

+33 609 406444
michael@sechagedefoin.fr

Gilles Massol

Frankreich

+33 563 559999
equipement@bories.fr

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Zamów nasz bezpłatny katalog 2019!

Zamów bezpłatny katalog

Czy masz jakieś pytania?

Prosimy o kontakt, chętnie doradzimy!

Kontakt

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies from this website. Read more